• Recyklohry

•      Projekt recyklohry získal záštitu Ministerstva životného prostredia Slovenskej republiky.

Prečo recyklohry?

1. Recyklohry sú školský recyklačný program, ktorého cieľom je prehĺbiť znalosti žiakov v oblasti triedenia a recyklácie odpadov a umožniť im osobnú skúsenosť so spätným odberom použitých drobných elektrozariadení a batérií.
             2. Recyklohry rozvíjajú vzťah detí k životnému prostrediu formou tematických hier, praktických činností, kvízov a menších projektov.
             3. Za našu snahu a našu prácu sme bodovo ohodnotení. Získané body si môžeme vymeniť za lákavé odmeny.

• Domestos pre školy

•      V tomto ročníku sú víťazom všetky deti zo zúčastnených škôl, pretože si upevnia zdravé hygienické návyky. Navyše majú školy šancu na výhru finančných prostriedkov a produktov Domestos. Základné školy a materské školy súťažia osobitne. Šancu majú veľké i malé inštitúcie. Súťaží sa totiž v dvoch kategóriách: na základe absolútneho počtu bodov a na základe prepočtu bodov na jedného žiaka.

Ako nás môžete podporiť?

1. Prineste účtenku od akéhokoľvek výrobku Domestos,