• Do fotogalérie bol pridaný nový album Deň Zeme.

Aj Zem má svoj sviatok a každoročne ho slávime 22. apríla. V tento deň sa milióny ľudí na celom svete spájajú s cieľom poukázať na environmentálne problémy, znečistenie a klimatickú krízu, ktoré ohrozujú ľudstvo aj našu planétu. Mottom tohtoročného Dňa Zeme 2024 je Zem verzus plasty. Prostredníctvom pútavej prezentácie si žiaci uvedomili, že zemské zdroje nie sú nevyčerpateľné, a preto sa treba venovať otázkam životného prostredia a spoločným úsilím chrániť jej poklady pre budúce generácie. Po prezentácií si žiaci vypočuli Rozprávku o Igelitke, následne si každý vyrobil svoju papierovú tašku so správnymi eko - značkami, recyklo - značkami. Zahrali si hru Triedim, triediš, triedime. Na záver žiaci testom Priateľ prírody zistili, akým spôsobom môžu ešte napomôcť k ochrane životného prostredia.

• Divadelné predstavenie

• Do fotogalérie bol pridaný nový album Divadelné predstavenie.

11.4.2024 nás navštívilo potulné Divadlo Príbeh zo Žiliny. Na divadelné predstavenie sme pozvali aj našich malých kamarátov z materskej škôlky. Na divadielko sa v našej škole vždy veľmi tešíme. Nebolo tomu inak ani dnes. Herci nám zahrali príbeh "Ako babka s dedkom spolu nažívali". Bola to rozprávka poučná i úsmevná.