• Škola v prírode - Twistovo

• 14.6. - Po príchode do školy v prírode sa deti rýchlo rozdelili do izieb a vybalili. Na izbách sa im najviac páčili poschodové postele. Deti majú množstvo športových, ale aj vedomostných úloh, pri ktorých sa unavia a vyhladnú. Preto celkom dobre papajú a tešia sa na ďalšie dni.

• Myšky sa hrajú - bábkové divadlo

• 7.6. k nám zavítalo bábkové divadlo - Myšky sa hrajú, ktoré okrem zábavy prinieslo aj ponaučenie - čo je to zodpovednosť. Deťom z MŠ a ZŠ sa divadielko veľmi páčilo. Ďakujeme!

• Deň detí - hasiči

• 2. 6. si pre deti zo ZŠ a MŠ opäť pripravili program naši hasiči. Deťom prišli ukázať nové hasičské auto a spolu s deťmi si aj zasúťažili. Ďakujeme za super zábavu a darčeky pre deti!

• Športová olympiáda

• 1.6. sa konal 30. ročník športovej olympiády v Dubodiele. Deti súťažili v hode loptičkou, v skoku do diaľky a behu. Dievčatá sa predviedli vo vybíjanej a chlapci vo futbale. Naši žiaci sa umiestnili na krásnych miestach a celkovo sme získali 3. miesto. Gratulujeme!

• Beseda so spisovateľkou - Andreou Gregušovou

• 25.5. nás navštávila detská spisovateľka Andrea Gregušová. Jej najznámejšie knižky sú Červík Ervín, Operácia orech a iné dedkoviny, Svetozár, Gréta či Vincent. Pani spisovateľka deťom porozprávala o svojich knižkách, ale aj o tom ako vznikali. Deťom sa beseda veľmi páčila a pre pani Gregušovú si pripravili originálny darček - Červíka Ervína a jeho klobúčiky.