• Drobci

• Do nášho súboru Drobci ešte prijímame detičky od 6 rokov. Deti budú mať základy klasického tanca (balet), Moderného tanca, najviac sa venujeme folklóru - spev aj tanec.Viac info na stránke súkromnej základnej umeleckej školy v Trenčianskych Tepliciach, https://www.hudobnaskolateplice.sk/
            Nácviky budú bývať v ZŠ Neporadzi. V prípade záujmu volajte 0904 927 161
            Vyučuje Ing. Anna Kardošová, bývalá tanečnica a speváčka v súboroch Trenčan, Vrsatec, Nadšenci, v súčasnosti študentka tanečného odboru na konzervatóriu v Topoľčanoch.

• Vitajte v novom školskom roku 2022/2023

• ZŠ Neporadza oznamuje žiakom a rodičom, že slávnostné otvorenie šk. roku bude dňa 5. 9. 2022 o 8,00 hod. v budove školy. Potvrdenie o bezpríznakovosti dieťaťa, ktoré je potrebné podpísať rodičom, bude žiakom odovzdané tento deň, spolu s prihláškou do ŠKD, školskej jedálne a iné - v euroobale. Žiaci 1. ročníka si prinesú aj školské tašky. Po slávnostnom príhovore a pokynoch od triednych učiteliek žiaci odchádzajú domov, cca o 8:30 hod. Vyučovanie podľa rozvrhu sa začína od 6. 9. 2022. Týmto dňom začína prevádzka ŠKD a ŠJ.